بهترین ماشین برای باربری
خدمات باربری و اتوبار در اراک
فوریه 5, 2021
نیسان بار فراهان اراک
نیسان بار اراک
آوریل 30, 2021
وانت بار فراهان

وانت بار اراک

مجموعه باربری اراک خدمات حمل بار سبک و سنگین را در داخل شهر اراک و استان و خارج استان ارائه می دهد که معمولا حمل بار های سبک نیاز به وانت یا مزدا و پراید وانت دارد.

وانت‌ بار یکی از وسایل نقلیه باربری کوچک و پرکاربرد می باشد. وانت بار در اراک برای حمل وسایل با وزن و اندازه کوچک می‌باشد که بیشتر برای حمل بار درون‌ شهری کاربرد دارد. ظرفیت حمل بار به‌وسیله وانت ۱۰۰ کیلو الی ۲ تن می‌باشد. در کشور ما این وسیله به دلیل استهلاک پایین, قیمت مناسب, ارزان و زیاد بودن قطعات آن بیشتر مورد استقبال مردم قرارگرفته است. وانت بار به دو صورت وانت اتاق دار و وانت بدون اتاق قابل استفاده هستند که شما بسته به نیازتان می توانید آن را برای حمل بار انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره هماهنگی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

 

وانت بار اراک

 

مناطق تحت پوشش

باربری وانت بار اراک گسترش باربری خود در تمام مناطق اراک سعی در تسریع در ارائه خدمات باربری و حمل‌و نقل بار به همطنان عزیز دارد. از این‌رو وانت بار اراک در تمامی شعب خود اقدام به تأسیس شعبه وانت‌ بار اراک با نام همان منطقه نموده است که تا به‌ حال تعدادی از این شعب به مرحله بهره‌برداری رسیده و آماده ارائه خدمات باربری توسط وانت‌بار است.

لیست ارسال وانت بار اراک

  • وانت‌بار به تمام نقاط اراک
  • وانت‌بار به تمام نقاط فراهان
  • وانت‌بار به تمام نقاط قم
  • وانت‌بار به تمام نقاط همدان
  • وانت‌بار به تمام نقاط اهواز
  • وانت‌بار به تمام نقاط تهران
  • وانت‌بار به تمام نقاط کردستان و تمام نقاط ایران

 

وانت بار اراک

 

حمل بار به تمامی نقاط کشور از اراک

رانندگان خودروهای وانت باربری اراک خدمات جهت حمل بار به تمامی نقاط ایران را نیز دارد.

به مشکلات رانندگی خودروهای باربری در برخی ایام سال مانند تعطیلات یا برف و سرما آگاهی و اشراف کامل داشته باشند.

رانندگان وانت بار اراک در هر شرایطی می توانند به آسانی از پس مشکلات و خطرات احتمالی برآیند.

وانت بار اراک در کمترین زمان ممکن بار و اسباب و اثاثیه منزل را سالم به مقصد رساند.

ما با افتخار اعلام می کنیم شرکت وانت بار فراهان بار از حرفه ای ترین ترین رانندگان خودرو های باربری وانت بار با سالها تجربه و تخصص جهت حمل باربه تمام نقاط ایران بهره گیری می کند.

پرسنل با تجربه وانت بار اراک

ریسک حمل اثاث منزل و کالای اداری همواره بالاست. اما موضوع مهم تر بالا بودن ریسک حمل بار به تمام نقاط فراهان و ایران است.

حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای  گرفتن نتیجه بهتر .

در این گونه جابجایی ها نهایت ظرافت و دقت را به کارمیرود خودتان انرا تجربه کنید.

 

وانت بار اراک

 

انواع بار وانت در اراک

بارگیر: به بخش هایی از ماشین ها و وسایل نقلیه ای که برای حمل وسایل و کالاها استفاده می شوند

باندل: به وسایل و بارهای چوبی و فلزی مانند لوله های قطر با قطر و وزن کم گفته می شود.

عداتول: به بارهایی با تراکم بالا اطلاق می شود مانند بارهای برنج و نمک

بار فله: به وسایلی گفته می شود که بسته بندی مشخصی ندارند ولی باید با تجهیزات و ماشین های ویژه ای جا به جا شوند.
فریت: 
به وسایلی که به خارج از مرزهای یک کشور منتقل می شود
بار متحرک: بارهایی را بار متحرک می گویند که در هنگام جابجا کردن آن ها در داخل وسایل نقلیه حرکت کنند مانند جابجا کردن انواع دام و طیور.
بار عام: به بارهایی که دارای شکل و مقدار مشخصی نباشند بار عام گویند. مانند انواع بشکه ، جعبه ، کارتن ، سیمان ، قیر ، شکر ، لوله ، چوب ، میلگرد و …

 

وانت بار اراک

 

معرفی استان مرکزی و اراک

این استان از شمال به استان‌های البرز و قزوین، از غرب به استان همدان، از شمال شرقی به استان تهران از جنوب به استان‌های لرستان و اصفهان از شرق به استان‌های قم و اصفهان محدود است. این استان با مساحتی معادل ۲۹٬۵۳۰ کیلومتر مربع حدود ۱٬۸۲ درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده‌است. بر اساس آخرین تقسیمات کشوری، استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان، ۲۳ بخش، ۳۲ شهر، ۶۶ دهستان، ۱٬۳۹۴ آبادی دارای سکنه و ۴۶ آبادی خالی از سکنه‌است.شهرستان‌های این استان عبارت‌اند از: اراک، محلات، ساوه، تفرش، خمین، فراهان، دلیجان، شازند، آشتیان، کمیجان، زرندیه و خنداب.

اراک  یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی و شهرستان اراک است. جمعیت اراک در سال ۱۳۹۵ خورشیدی برابر با ۵۲۰٬۹۴۴ نفر بوده که از این نظر قطب جمعیتی استان مرکزی و هجدهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید.

از سده دوم اسلامی ناحیه میان همدان، ری و اصفهان عراق نامیده شد که بعدها برای تمایز با عراق عرب آن را عراق عجم نامیدند. عَراق معرب اراک است. اراک نسبت به بسیاری از شهرهای ایران، شهر جوانی محسوب می‌شود. این شهر در دوران قاجار بنیان گذاشته شده و کمی بیش از دو قرن قدمت دارد. نام شهر که ابتدا قلعه‌ای نظامی در کنار روستای کرهرود بود قلعه سلطان‌آباد، بعد سلطان‌آباد عراق و در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به اراک تغییر نام داد. بانی شهر اراک یوسف‌خان گرجی معروف به سپهدار بود که شهر را در طول چند سال و با هزینه ۲۰۰٬۰۰۰ تومان ساخت. در شهر جدید تمامی تأسیسات شهری از قبیل قنات، حمام، آب‌انبار، مسجد، مدرسه، سقاخانه، بازار و ارگ حکومتی ساخته شد. با رونق‌گیری اقتصاد شهر و عبور راه‌آهن سراسری از شهر، مهاجرت به شهر افزایش یافت.

کلام آخر:

وانت بار اراک با داشتن سابقه ۱۰ساله خود آماده حمل بار به تمامی نقاط اراک ، شهرستان و تمام مناطق ایران را دارد

با قیمت های عالی و بهترین کیفیت آماده حمل بار می باشد

برای حمل بار با ما تماس بگیرید.

Secured By miniOrange