حمل اثاثیه منزل در سراسر استان مرکزی
باربری اراک به تهران
می 5, 2021
باربری به استان مرکزی
قیمت باربری در اراک در سال ۱۴۰۰
می 15, 2021
باربری اراک

تریلی باربری اراک فراهان تهران تلخاب

تماس با ما

تریلی کفی

تریلی کفی ساده ترین مدل کامیون هاست که از یک قسمت باری ساده بدون سقف و بدنه استفاده می کند. این مدل تریلی ها برای جابجایی انواع مواد استفاده می شوند؛ تیرآهن، مصالح ساختمانی و حتی یک خانه کامل. بهترین ماشین برای باربری

تریلی ترانزیت

تریلی ترانزیت یا اتاق دار به بدنه و سقف در قسمت بار مجهز شده است. معمولا قسمت بار تریلی های ترانزیت ضد آب و ضربه می باشد. این تریلی ها برای جابجایی موادی که نیاز به مراقبت بیشتری در طول مسافت دارند کاربرد بالایی دارد.

تریلی لبه دار

این مدل تریلی ها معمولا در طرفین و انتها از پنل های چوبی بهره برده اند و برای حمل موادی استفاده می شوند که بصورت بسته بندی بارگیری نمی شود؛ خاک، شن و مواد دیگری که بدون بسته بندی شدن منتقل می شوند. ارتفاع دیواره این کامیون ها در حالت استاندارد ۸۰ سانتیمتر با کف اتاق فاصله دارد.

تریلی کمپرسی

تریلی های کمپرسی از اتاقکی بهره برده اند که توسط یک جک بلند شده و تخلیه بار را آسان می کند. این نوع تریلی کاربرد زیادی در خاک برداری، انتقال شن و زباله ها دارند.

تریلی بغل بازشو

تریلی بغل بازشو از مدلی است که دیواره کناری آن برای بارگیری باز می شود. معمولا برای بار کردن کنده های درخت که طول زیادی دارند این نوع تریلی ها گزینه مناسب تری هستند.

تریلی یخچالی

تریلی های یخچالی به سردخانه و سیستم تهویه مطبوع مناسبی در بخش بار خود مجهز هستند که از فاسد شدن بار کامیون جلوگیری کرده و عمر بیشتری به آنها می بخشد. معمولا از این تریلی ها برای حمل موادی چون گوشت منجمد، ماهی و مواد فاسد شدنی استفاده می شود.

تریلی تیغه

قسمت بار تریلی تیغه یا تیغه دار به وسیله تیغه ای طولی یا محور به دو نیمه مساوی تقسیم شده است. این تریلی ها به خودی خود دارای قسمت بار نیستند و کانتینرهای باری مورد نیاز به روی آنها قرار گرفته می شود. بهترین ماشین برای باربری

تریلی ۴۰ فوت

یکی از ابعاد متداول کانتینرهای باری ۴۰ فوت یا ۱۲ متر می باشد. این کانتینرها با توجه به ابعاد خود بارگیری مناسبی انجام می دهند و در باربری زمینی و دریایی استفاده ی ویژه ای دارند. تریلی های ۴۰ فوت برای حمل و نقل این کانتینرها بهترین گزینه هستند.

تریلی ۲۰ فوت

از اندازه های متداول دیگر کانتینرهای باری ۲۰ فوت یا همان ۶ متر می باشد. این مدل کانتینرها بعد از مدل های ۴۰ فوتی بیشتر استفاده را در بین کانتینرهای باری دارند. تریلی های ۲۰ فوت نیز بهترین و مطمئن ترین وسیله برای حمل زمینی این بارهاست.

بهترین ماشین برای باربری

در اتوبار ها و برای باربری به صورت کلی از ۳ دسته ماشین زیر استفاده می شود :

۱- باربری با استفاده از ماشین های سبک : وانت – وانت پراید – وانت نیسان

۲- باربری با استفاده از ماشین های نیمه سنگین : کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیون

۳- باربری با استفاده از ماشین های سنگین : تریلی – ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – ۲۰ تُن – چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو (Faw) و…

جهت حمل بار و باربری شهری ( تهران) عموما از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می شود. از ماشین های سنگین نیز برای باربری های خارج شهری استفاده می شود. یکی از علت های این موضوع این است که ماشین های سنگین اجازه تردد در داخل تهران و شهرهای دیگر را ندارند و تنها در ساعت های بخصوصی می توانند در شهرها تردد کنند – (ساعت ۲۲ تا ۶ صبح)

یکی از ویژگی های یک شرکت اتوبار و باربری خوب و با کیفیت این است که مشاوره های لازم و دقیق را به مشتریان جهت انتخاب ماشین حمل بار مناسب بدهد تا از این طریق هم از قیمت نهایی باربری کاسته شود و هم سرعت و امنیت باربری تامین گردد. بهترین ماشین برای باربری

ارسال بار با کامیون ۹۱۱ از اراک به شهرستان های مختلف

ارسال بار با کامیون ۹۱۱ از تهران به شهرستان های مختلف را شرکت الوبار در کمترین زمان انجام می دهد

 

کامیون ۹۱۱ از دیگر ماشین هایی می باشد که باربری از تهران به شهرستان را برای مشتریان انجام می دهد

 

باربری انواع بار با کامیون ۹۱۱ در صورت تطابق آن با حجم زیر امکان پذیر است :

 

کامیون ۹۱۱ توان حمل طولی ان ۲/۳۰ متر میباشد که شرکت بنز پس از تولید خاور بنز اقدام به تولید این نوع کامیون کرد

 

ارسال بار با این کامیون تا وزن ۵/۵۰ تن مقدور می باشد.

حمل بار و باربری به شهرستان با خاور

حمل بار و باربری به شهرستان با خاور در الوبار با انواع خاور های مسقف و روباز برای هموطنان انجام می گردد

 

خاور های مسقف بطور کلی برای حمل بار های حساس استفاده می شود مانند :اثاث منزل ، مواد غذایی

 

این خاور ها به دلیل جادار بودن آن نسبت به خاور روباز توان بارگیری بیشتری برخوردار است

 

حمل با با خاور با کمترین کرایه و هزینه باربری و حمل بار در الوبار انجام می شود

 

خاور های روباز معمولا برای حمل مصالح ساختمانی و یا بارهای که بسته بندی خاصی نیاز ندارد استفاده می شود

 

انواع کامیون های باربری و حمل بار و انواع خاور ها را از الوبار بخواهید

Secured By miniOrange